Предметна олімпіада з дисципліни “Поведінка споживача”

25 листопада 2021 року на кафедрі маркетингу відбулася предметна олімпіада з дисципліни “Поведінка споживача“ та “Поведінка споживача послуг гостинності

Участь студентів у предметній олімпіаді сприяє розвитку творчих здібностей здобувачів вищої освіти, а також спонукає студентів до навчально-пізнавальної діяльності. Учасники олімпіади мають змогу продемонструвати володіння теоретичними знаннями з дисципліни та вміння застосовувати отримані знання для вирішення практичних завдань щодо оцінки сприйняття споживачами рівня сервісу, якості продуктів та послуг, ефективності впливу маркетингових інструментів на стимулювання попиту та формування позитивного іміджу компанії.

Контингент учасників олімпіади – здобувачі ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 241 “Готельно-ресторанна справа”

Журі олімпіади – д.е.н., проф. Легеза Д.Г.д.е.н., доц. Коноваленко А.С., к.е.н., доц. Шквиря Н.О.

Переможцями олімпіади в цьому році стали здобувачі вищої освіти Василенко Анастасія (21ГРС) та Тенсін Даніл (21ГРС).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Анастасія КОНОВАЛЕНКО, доцент кафедри маркетингу