Обговорення ОПП 075 “Маркетинг” бакалавр зі здобувачами

Студенти 1, 2 та 3 курсів  спеціальності “Маркетинг” висловили свої побажання та бачення професійної підготовки із гарантом освітньо-професійної програми 075 Маркетинг (на рівні бакалавра) к.е.н., доцент кафедри маркетингу ТДАТУ Коноваленко А.С.

Ті рекомендації та пропозиції, що були висловлені здобувачами освіти, враховані робочою групою при оновленні освітньо-професійної програми. Врахування думок здобувачів допомагає нам, викладачам,  здійснювати підготовку фахівців-маркетологів на високому рівні у відповідності до очікувань стейкхолдерів, робити навчальний процес практично-орієнтованим, цікавим, корисним, насиченим.