ВИПУСК МАГІСТРІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

Випускний – день який наповнений яскравими барвами та сумними моментами прощання з рідним університетом. Неймовірний студентський шлях довжиною у 5,5 років завершується!

25 березня факультет економіки та бізнесу урочисто привітав своїх випускників-магістрів 2021 року. Першим своє привітання висловив ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного д.т.н., професор  Володимир Кюрчев. Він звернувся до випускників, нагадав їм про увесь пройдений шлях, підкреслив, що у них починається новий етап в житті, наголосив, що двері університету завжди відкриті для наших шановних магістрів, а наостанок побажав успіхів та нових звершень.

На честь такої великої події лунала й ода нашого університету, яка назавжди запам’ятається їм як частинка рідного навчального закладу.

Також зі словами привітання виступила заступник декана факультету економіки та бізнесу з навчальної роботи к.е.н., доцент Наталя Голуб, яка висловила вдячність випускникам за їх роботу протягом навчання, за допомогу рідному факультету та за цілеспрямованість протягом усіх 5,5 років!

Привітала магістрів зі святковою піснею солістка вокальної студії «Golden Voice» Усніє Мамутова.

Зі святковою промовою виступила магістр спеціальності «Облік та оподаткування» Стоєва Тетяна, яка висловила вдячність від випускників ректорату, співробітникам деканату, кураторам та батькам!

Наступною для привітання запросили заступника декана факультету економіки та бізнесу з організаційно-виховної роботи Олену Васильченко. Вона щиро побажала їм завжди йти до своєї мети та не боятися труднощів на життєвому шляху.

Грамотою за відмінні успіхи у навчанні, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету та університету ректор університету нагородив Тетяну Стоєву. Також він вручив дівчині Подяку від голови профспілкового комітету університету, к.с.-г.н, доцента Миколи Андрущенка за активну участь у студентському профспілковому русі університету, адже Тетяна три роки очолювала студентський профспілковий комітет нашого університету! Олена Васильченко вручила подарунок Тетяні від студентської ради факультету – помаранчеву футболку – символ та візитну картку факультету – пам’ять про активну діяльність на благо рідного факультету!

Вітаємо наших випускників-магістрів! Бажаємо професійної реалізації, успіхів! Приймайте життєві виклики з посмішкою та гідно давайте на них відповіді! Досягайте своїх  цілей та здійснюйте свої мрії!

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР

Студентська рада факультету економіки та бізнесу