Участь у вебінарі, присвяченому 30-річчю Національного банку України

22 березня стартував Global Money Week 2021! Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування разом із здобувачами приймали участь у вебінарі, присвяченому 30-річчю Національного банку України! Отримали значну кількість цікавої, необхідної інформації для саморозвитку, підвищення професійного рівня, оволодіння компетентностями майбутніх фахівців у галузі фінансів. Ознайомились з основними напрямками стратегічного розвитку Національного банку України – лідера фінансової екосистеми, який ставить собі за мету фінансову стабільність, економічний розвиток та цінову стабільність з фокусуванням на користувачів фінансових послуг.

Наталія Радченко

#TSATU