Науковці кафедри ПТБ у літніх диспутах з питань інтеграції освіти, науки та бізнесу в сучасному середовищі

11, 12 серпня 2021 року в м. Дніпро відбулася II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему “ІНТЕГРАЦІЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА БІЗНЕСУ В СУЧАСНОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ЛІТНІ ДИСПУТИ”.

Кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на конференції представляла кандидат економічних наук, доцент Андрєєва Лариса Олександрівна. Вона підготувала змістовну доповідь на тему: “Сучасні тенденції розвитку підприємництва”.

З матеріалами доповіді можна ознайомитись на сторінці “Конференції” на сайті кафедри.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент