З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА УКРАЇНО!

Цього року, 24 серпня, вся Україна не просто відзначає найголовніше державне свято – ми відзначаємо 30-річчя з Дня Незалежності нашої країни!

Ще за часів України-Русі наш народ прагнув жити вільно та незалежно, сповідувати власні традиції та звичаї і не відчувати при цьому утисків. Саме тому ця видатна дата – проголошення незалежності – навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, розпочала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного підйому.

Щороку, напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, відзначається День Державного Прапора України. Вже понад 100 років триває історія нашого рідного синьо-жовтого стяга. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України.

За роки незалежності Україна пережила багато подій, як позитивних, так і не дуже, були злети та падіння. Але весь цей час ми були та залишаємось єдиною нацією! Адже ми знаємо, що саме в єдності сила!

Давайте кожного дня своєю працею робити Україну кращою – від аграрія до банкіра, від педагога до Перзидента!

Бажаємо Батьківщині миру та процвітання, а українцям – міцного здоров’я, достатку у родинах та щасливої долі! Нехай серця наповняться гордістю за Україну, прагненням до єдності та гармонії, а наша плідна праця стане фундаментом успішного майбутнього!

Студентська рада ФЕБ