Участь викладачів кафедри маркетингу у воркшопах на базі Університету Миколаса Ромеріса (Литва)

21-25 серпня 2021 року Дар’я Легеза та Яна Сокіл – викладачі кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету, який є партнером реалізації проєкту DigEco Erasmus+ «Цифровізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану», взяли участь у воркшопах з питань інклюзивної освіти та використання програмного забезпечення при викладанні курсів маркетингового спрямування на базі Університету Миколаса Ромеріса (Литва).

До даного заходу долучилися партнери з Приазовського державного технічного університету, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка, Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та представили результати імплементації проєкту в дію. Зустріч відкрили керівник проекту проф. хабіл. д-р Жанета Сіманавічене та доц. Аурілія Пурайт та привітали партнерів із 30-річчям Незалежності України.

Під час семінарів команда проекту обговорила програмне забезпечення, структуру курсу та завдання з індивідуальної роботи здобувачів для курсів DigEco: цифровий маркетинг в дії, дизайн-мислення, блокчейн, управління інноваціями та проривні технології, фінтех у банківській справі, страхуванні та управлінні активами.

Під час Тижня цифрової економіки українські партнери DigEco відвідали Посольство України в Литовській Республіці та познайомилися з представниками української громади Литви з метою поширення інформації про DigEco та участі у заходах, присвячених святкуванню 30-ї річниці Незалежності України.

З нагоди Дня Державного Прапора України учасники проєкту взяли участь в урочистому піднятті Державного прапора України біля Посольства України в Литві. У своїй промові поважні гості наголосили на важливості розбудови потенціалу вищої освіти як складової успішної та незалежної України. На честь Дня Незалежності України Вільнюс обарвив мости у жовто-блакитні кольори, а команда DigEco разом із представниками громади українців у Литві мала нагоду відсвяткувати цю подію у колі однодумців.