Міжнародне онлайн-стажування професорсько-викладацького складу за програмою: «Університет 4.0. Цифрова трансформація университетів»

З 7 по 22 квітня 2021 року Республіканський Інститут Вищої Школи Республіки Білорусь спільно з освітньою онлайн-платформою SKLAD (Мінськ, Білорусь) проводили міжнародне онлайн-стажування «Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів».

В рамках онлайн-стажування учасники ознайомились з діяльністю, досвідом проектування та реалізації освітніх програм і технологій навчання в моделі “Університет 4.0” у Технологічного Університету Суинберн (Австралія), Гамбурзького Технічного Університету (Німеччина), Портсмутского університету (Великобританія), Міського університету Дубліна (Ірландія), Датського Технічного Університету (Данія), університету Масарика в Брно (Чехія) , Університетського коледжу Лондона (Велика Британія), Університету Суонсі (Уельс, Великобританія).

В програмі стажування приймали активну участь та отримали сертифікати: