ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051-“ЕКОНОМІКА” – СПРАВЖНІ ФАХІВЦІ СВОЄЇ СПРАВИ!

Завершальним етапом навчання здобувачів вищої освіти за освітнім рівнем “Бакалавр” спеціальності 051-“Економіка” є проходження ними комплексної виробничої практики з професійної підготовки. Даний вид практики проводиться після повного проходження студентами дисциплін циклу професійної та практичної підготовки.

Метою практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них на базі одержаних в університеті знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових умовах, виховання потреби систематично поповнювати свої знання та застосовувати їх в практичній діяльності.

Практика студентів проводиться в колективній та індивідуальній формах, які тісно пов’язані та доповнюють одна одну.

Базами практики виступають підприємства різних форм власності, де є економічні підрозділи.

Після закінчення терміну практики здобувачі вищої освіти звітують про виконання програми практики.

Захист звіту відбувається публічно на підсумковій конференції здобувачів вищої освіти за результатами комплексної виробничої практики з професійної підготовки за участю викладачів випускової кафедри, а також керівників та фахівців організацій, установ-баз практики.

Саме така конференція відбулася на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму 23 квітня 2021 року. Нажаль, карантинні заходи, пов’язані із пандемією COVID-19, не дозволили провести конференцію “наживо”. Тому захід відбувся в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Проте, така форма заходу не стала перепоною для активного спілкування учасників конференції.

Студенти 4-го курсу та 2-го курсу ступеневої форми навчання доповідали результати проходження практики, демонструючи свої презентаційні матеріали.

Усі учасники конференції долучились до активного обговорення побачених презентацій та наданих доповідей. У ході дискусії наші здобувачі поділились своїми враженнями від проходження практики, розповіли про завдання, які виконували за дорученням керівника практики на підприємстві, а також надали свої пропозиції щодо необхідності включення до навчального плану підготовки фахівців з економіки більшої кількості дисциплін професійного спрямування та інформаційно-комп’ютерних технологій.

Захід відбувся дуже цікавим і плідним для усіх присутніх.

Компетентною комісією у складі гаранта ОПП спеціальності 051-“Економіка”, к.е.н., доцента кафедри Наталії Почерніної та керівників практики від університету старшого викладача кафедри Олени Васильченко й викладача кафедри Валентини Демко були виставлені підсумкові оцінки, що будуть зафіксовані у протоколі засідання кафедри, присвяченому результатам практики.

Кафедра пишається своїми здобувачами і бажає їм подальших успіхів у навчанні та трудовій діяльності!

Олена Васильченко,

ст. викладач кафедри БКМТ