ДЕНЬ ВІДКРИТИХ *ОНЛАЙН ДВЕРЕЙ* У ТДАТУ «УНІВЕРСИТЕТ ОЧИМА СТУДЕНТІВ»

Хто, як не самі студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, детально розкажуть випускникам шкіл та їх батькам про кожну спеціальність, про неймовірне студентське життя, яке розмальовує яскравими фарбами процес навчання?

Саме під назвою «Університет очима студентів» 24 квітня 2021 року в ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбувся День відкритих дверей.

Нажаль із-за умов жорсткого карантину, вже вкотре, університет не мав можливості поспілкуватися зі шкільною молоддю наживо.

Однак онлайн-зустріч була не менш цікавою.

Захід розпочався зі трансляції на YouTube-каналі «ТГАТУ-ТДАТУ Мелітополь» відео презентації життя університету та факультетів.

На початку глядачі побачили добірку крутих фотографій та відео із життя студентів, а саме: насичене навчання, роботу секторів студентської ради, дружні подорожі, різноманітні наукові конференції, участь у акціях нашого міста та нашої країни в цілому.

Ведучі наголосили на високих досягненнях нашого університету, який входить до 50-ки кращих ВНЗ України у міжнародному і національному рейтингу «ТОП – 200»

Студентська молодь нашого університету отримує якісні теоретичні та практичні знання, які надають можливість навчатися та проходити стажування  закордоном. Університет співпрацює з США, Великобританією, Францією, Німеччиною, Польщею, Болгарією, Нідерландами та з іншими економічно розвинутими країнами.

Наш заклад вищої освіти готує фахівців за 20-ма спеціальностями на 4-х факультетах. Кожен з них продемонстрував на онлайн-зустрічі свої особливості навчання:

МТФ – Механіко-технологічний факультет. Перевагою є те, що студенти цього факультету мають найбільшу кількість бюджетних місць в університеті, що свідчить про велику потребу держави у висококваліфікованих кадрах: керівник господарства, топ менеджер, логіст, інженер-конструктор та інші.

ЕКТ – факультет енергетики та комп`ютерних технологій.  Хто володіє інформацією, той володіє світом; а хто володіє комп`ютерними технологіями та інформацією, той в змозі змінити цей світ … та змінюють його студенти цього креативного факультету.

ФЕБ – факультет економіки та бізнесу. За свою історію факультет випустив чимало фахівців, які знайшли своє місце в державних адміністраціях та урядових структурах, стали президентами компаній, керівниками різних рівнів підприємств, організацій та агентств нашої країни і за кордоном. Студенти працюють в атмосфері дружньої творчості над створенням майбутнього нашої держави.

АТЕ – факультет агротехнологій та екології. Випускники цього факультету є конкурентоспроможними на ринку праці та успішними в агробізнесі. Обіймають високі посади керівників в органах місцевого самоврядування, депутатських комісіях Рад різних рівнів.

Після прямого ефіру для відкритого спілкування ведучі запросили всіх майбутніх абітурієнтів та їх батьків  приєднатися до відеоконференцій ZOOM, де вони отримали відповіді на всі свої запитання від представників приймальної комісії, відділу міжнародних зв`язків,  і насамперед від деканів факультетів.

На відеоконференції ZOOM факультету економіки та бізнесу заступник декана факультету з навчальної роботи к.е.н., доцент Наталія Радченко більш детально розповіла про вступ на спеціальності факультету, про освітній процес та мала змогу поспілкуватися з майбутніми «ФЕБчиками», а наші найактивніші студенти-відмінники поділилися найбільш яскравими моментами навчання на факультеті й своїми досягненнями. Так, студентки  Катерина Марченко та Наталія Мартинова розповіли про своє навчання і практики, про те, як вони вдячні університету за якісні знання від молодих і прогресивних викладачів. Ірина Мазурова розповіла присутнім про участь у стипендіальній програмі «Завтра UA», а Олександр Пересипкін поділився своїми враженнями від проходження стажування в Центрі надання адміністративних послуг и. Мелітополь. Голова профспілки факультету Гришко Рената познайомила абітурієнтів з поняттям «профком», його завданнями та принципом роботи.

Майбутні абітурієнти охоче ставили питання стосовно предметів ЗНО для конкретних спеціальностей, можливостей навчання за програмами подвійних дипломів та дуального навчання, проживання у гуртожитку.

Дякуємо усім, хто долучився до спілкування! Сподіваємося на зустріч з вами у якості студентів факультету економіки та бізнесу!

ОСВІТА – ВАША ДОРОГА В МАЙБУТНЄ! ТАК ПРОЙДІТЬ ЇЇ РАЗОМ З НАМИ!

Переглянути захід до Дня відкритих дверей можна на YouTube – каналі «ТГАТУ-ТДАТУ Мелітополь».

Влада Шмалій,

заступник голови інформаційного сектору