Інноваційні методи – в діяльність викладачів кафедри ПТБ

З 19 по 29 серпня 2020 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за підтримкою БО «БФ «Джанма-центр» проходив тренінг з неформальної освіти «Інноваційні методики у викладацькій діяльності», який проводила Окружна Тетяна Олександрівна.

Активними учасниками тренінгу від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності були кандидати економічних наук, доценти Завадських Ганна Миколаївна та  Тебенко Віта Миколаївна.

Особливий інтерес викладачів викликали нові підходи до проведення аудиторних занять із застосуванням інтерактивних форм навчання. Серед них: форум-театр, «Повітряна куля», «Ланцюжок», «Сніжний ком», «Криголам – Подарунок», «Галерея» тощо.

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ планується проведення науково-методичного семінару, на якому Ганна Миколаївна та Віта Миколаївна поділяться з колегами отриманими знаннями.