Підготовка до нового навчального року

До нового навчального року викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ готувались ґрунтовно.

Під керівництвом завідувача кафедри, кандидата економічних наук, доцента Болтянської Лариси Олексіївни, доктора економічних наук, професора Яворської Тетяни Іванівни (гаранта ОПП магістерського рівня вищої освіти) та кандидата економічних наук, доцента Грицаєнко Галини Іванівни (гаранта ОПП бакалаврського рівня вищої освіти) вдосконалювали навчальні плани та відповідні освітньо-професійні програми.

Разом з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри Лисак Оксаною Іванівною, яка в цьому році була технічним секретарем приймальної комісії, працювали з абітурієнтами, залучаючи їх до навчання в ТДАТУ.

Брали участь у Одинадцятій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2020”, ХІ науково-практичній конференції “Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання”, підвищували кваліфікацію на закордонних стажуваннях та креативних тренінгах.

Працювали над змістом та наповненням електронних курсів на новому Навчально-інформаційному порталі ТДАТУ, розробляли методичне забезпечення нових дисциплін. Видавали типографським способом навчально-методичні розробки.

До нового навчального року готові!