Бізнес-інкубатор ТДАТУ “Від ідеї до власної справи”

«Бізнес-інкубатор ТДАТУ» створено з метою надання теоретичної та практичної допомоги з економічних питань, маркетингу, обліку та оподаткування, консультації провідних фахівців для тих, хто прагне започаткувати власний бізнес. Науковці факультету та провідні фахівці допомагають учасникам «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які у подальшому учасники мають змогу презентувати на конкурсах стартапів з метою отримання грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.

Партнери
Функціонування бізнес-інкубатору ТДАТУ здійнюється за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», Мелітопольської міської ради, керівництва Університету.

Навчальні видання
Від ідеї до власної справи: Навч. посібник. – Мелітополь.: Видавництво, 2017. – 250 с.

«Бізнес-інкубатор ТДАТУ»: можливості розвитку підприємництва у Мелітополі
Учасники «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» підвели підсумки роботи на конференції
Регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку малого та середнього підприємництва»
Студенти ТДАТУ– переможці Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін»