21 квітня – Український День навколишнього середовища (День довкілля)

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.
Сьогодні проблема збереження природних ресурсів та й життя загалом стоїть особливо гостро. Незворотні зміни клімату, природні катаклізми — природа ставить перед нами дилему: або ми змінимо своє ставлення до неї, або усе живе перестане існувати.
І хоча нині епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження не дозволяють проводити глобальних акцій, дбати про природу кожен може на індивідуальному рівні. Адже як говорив Махатма Ґанді: «Якщо ти хочеш зміни в майбутньому — стань цією зміною в сьогоденні».
Кафедра публічного управління адміністрування та права долучилася до данного заходу, доцент кафедри Горбова Н.А. провела зі студентами 31 МН та 21 ПУ цікавий онлайн тест «Як добре ви знаєте мальовничі куточки України?» https://www.quiz-maker.com/QS0UB5NER
День довкілля дозволяє нам ще раз проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища і замислитися над власним вкладом у це. А зробити кожен може багато, і достатньо для цього лише маленьких кроків: свідоме споживання води, сортування сміття, економія електроенергії, відмова від поліетиленових пакетів й пластикових пляшок тощо.