Кураторська година «Без піжами» для студентів спеціальності ФБС

Ще зовсім недавно для багатьох відеоконференції були рідкісними подіями, а зараз же ми проводимо ділові зустрічі перед камерою, говоримо з рідними вечорами і влаштовуємо віртуальні вечірки по вихідним з друзями. Чи з’явився за цей час цифровий етикет? Як виявилося, навіть незначні затримки в зв’язку або недоречну поведінку можуть негативно вплинути на ваших співрозмовників і зіпсувати думку про вас.

Перехід на дистанційну форму навчання, проведення пар, робочих нарад та офіційних зустрічей привело до того, що з’явилось поняття цифрового етикету.

Тому, на кураторський годині студентам першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена тематична бесіда щодо дотримання правил такого етикету, 10-ть з яких є основними.

к.е.н., доцент Ірина ЧКАН