СТУДЕНТИ ФЕБ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН АКЦІЇ «ІСТОРИЧНИЙ СТОП-КАДР»

З нагоди Міжнародного дня пам’ятників та видатних місць комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання та молоді» ЗОР проводить онлайн акцію «Історичний стоп-кадр». Метою акції є привернення уваги громадськості та збереження історичної пам’яті про визначні місця Запорізької області, популяризація цікавих місць і привабливих туристичних точок нашої області, пізнання відомих особистостей, на честь яких були встановлені пам’ятники.

У сучасних реаліях – умовах карантину – з’являється час для пізнання нового та цікавого. Але, у зв’язку із закриттям всіх громадських місць, популярності набирають онлайн екскурсії музеями, визначними місцями та туристичними дестинаціями. Студенти факультету економіки та бізнесу, у свою чергу, пропонують звернути увагу на пам’ятки, що знаходяться зовсім поруч, та мають не менш важливу історичну цінність.

Серед відправлених на акцію робіт були представлені фото таких визначних місць:

– «Пам’ятник загинувшим воїнам-авіаторам», Авіамістечко;

– «Пам’ятник загиблим воїнам 1941-1945 років», лінія «Вотан»;