Звітування за підсумками навчальних практик на спеціальності 073 “Менеджмент”

17 червня 2021 року на кафедрі менеджменту відбулась науково-практична конференція з приводу підведення підсумків та захисту звітів з навчальних практик “Вступ до фаху”, “Ділове адміністрування”, “Менеджмент підприємств” студентів 1, 2, 3 курсів спеціальності 073 “Менеджмент” ТДАТУ. Студенти презентували звіти з практики, ділилися особистими враженнями щодо проходження практики, підсумовували найбільш інтересні моменти стосовно екскурсій – особистих зустрічей із стейкхолдерами – керівниками та головними спеціалістами провідних підприємств міста Мелітополя та Мелітопольського району. Деякі студенти обрали базою практик такі провідні підприємства України як: ТМ Рудь. Локально увагу студентів привернули такі підприємства як: Турбоком, Рінгруп, БІОЛ, Олком, Дом мебели, ресторан “Рассвет” та інші. Професорсько-викладацький склад на чолі із доктором економічним наук, професором Нестеренко Світланою Анатоліївною висловлюємо свою вдячність усім представникам підприємств за допомогу і проведення інтересних, змістовних зустрічей, за корисний досвід, завзятість і натхнення, із якими фахівці власної Справи приймали наших студентів. Ми пишаємось старанністю і наполегливістю майбутніх фахівців з менеджменту та адміністрування. Сподіваємось що подібний досвід надихатиме молодь на більш плідні результати і в праці, і в навчанні.

Вступ до фаху
ТОВ “Агротех”