PROFI-центр приймає PROFI-молодь

Триває плідна співпраця між Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості та Таврійським державним агротехнологічним університетом ім.Д.Моторного у напрямку профорієнтаційної роботи. Під час дії карантинних обмежень зустрічі проходили в онлайн-форматі. З моменту послаблення обмежувальних заходів студентська молодь отримала можливість відвідати центр зайнятості безпосердньо.
Так, 17 червня в гості до центру зайнятості завітали студенти 1-го та 2-го курсів кафедри публічного управління та адміністрування. Екскурсію для молоді проводила профконсультант Олена Філобок.
Хлопці та дівчата ознайомилися зі структурою організації, її сервісними послугами, зі змінами, які торкнулися роботи центру під час дії карантину. «У сьогоднішніх реаліях ринку праці служба зайнятості пропонує клаєнтам спектр послуг, у т.ч. дистанційно. Можливості проходження профнавчання, підтримка бізнес-ініціатив, активна співпраця з працедавцями», – відзначила профорієнтаторка центру.
Разом зі студентами відвідали сектор рекрутингу та дізналися, що можна знайти офіційний підробіток на час літніх канікул.
Жвавий діалог, зацікавлені учасники, корисна інформація – складові успішної екскурсії! Сподіваємося на подальші не менш цікаві зустрічі