СТУДЕНТИ- МАРКЕТОЛОГИ НА ПІДПРИЄМСТВІ «УКРФАВОРИТ»

В межах навчальної практики студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг» відвідали підприємство «Укрфаворит», яке спеціалізується на організації поставок до України матеріалів для впровадження ХТС-процесу у виробництво металевих відливок, що відповідають європейським стандартам, від компанії  Eurotek Foundry Products ltd (Велікобританія).

Співробітники компанії поділились зі студентами історією створення та змістом стратегії перспективного розвитку підприємства, роллю маркетингової діяльності у забезпеченні успіху бізнесу. Керівник компанії розповіла майбутнім маркетологам про тенденції розвитку ринку та тих навичках, які необхідно розвивати для того, щоб побудувати успішну кар’єру.