Звіт про дуальне навчання на кафедрі ПТБ

6 грудня 2019 року відбулось розширене засідання кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, присвячене підвищенню якості освіти шляхом впровадження дуального навчання.

На засіданні були присутні завідувач відділу практичної підготовки ТДАТУ імені Дмитра Моторного Ю.О. Якунічев, заступник декана факультету економіки та бізнесу Н.О. Голуб, викладачі кафедри та студенти, які поєднують навчання з роботою на виробництві за системою дуальної освіти.

Відповідно до наказу, в поточному семестрі «Договір про виробниче навчання студента» з підприємствами уклали 22 студента спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (1-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсу магістратури). Студенти успішно відзвітували щодо своєї виробничої діяльності на підприємствах: ТОВ ВЗФ «Зоря», ТОВ СПП «Лана», ТОВ «Агросервіс», ТОВ ТД «Руслан-Комплект», ТОВ «Glaz Systems» , ФОП Задирака І.А. та інших.