Атестація здобувачів вищої освіти, які навчалися за дуальною формою навчання

6 грудня 2019 року на кафедрі «Облік і оподаткування» відбулася атестація здобувачів вищої освіти, які навчалися за дуальною формою навчання, де були присутні: завідувач практики Якунічев Ю.О., заступник декана з навчальної роботи факультету економіки та бізнесу к.е.н., доцент Голуб Н.О., наставники дуального навчання від виробництва: Антошкіна А.В. (ТОВ «Альфа»), Борисенко О.В. (СТО «Авто-дизель сервіс»), Глушак М.О. (ТОВ «Мелтрейдінг»), Ценова В.С. (ФОП «Коротенко І.О»), Юрченко О.Ю. (ПП «Бебіфудстар»), завідувач та  викладачі.

Зі вступним словом звернувся завідуючий кафедри «Облік і оподаткування» д.е.н., доцент Сокіл О.Г., який розповів про  перспективи розвитку за дуальною формою навчання та побажав всім успішного захисту звітів.

16 студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (3-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсу магістратури) уклали  договори про здобуття вищої освіти за дуальною формою навчання з наступними  підприємствами: СТО «Авто-Дизель Сервіс», ПП «Світ Рослин», ТОВ «Альфа», ФГ «Вега», Новомиколаївська сільська рада, ТОВ «Мелтрейдінг», ПрАТ «Племзавод «Степной», ФОП «Єрмак І.В.», ПП «Бебіфудстар», РЗ «Сільмаш-Сервіс», ТОВ «Техсервіс», ТОВ «КТК «МІТ-ТОРГ», ФОП «Коротенко І.О.», ПП «Шмойлов Д.В.», ТОВ «Стронгія», ФОП «Волков С.А.». Студенти успішно відзвітували щодо своєї виробничої діяльності, а результати своїх здобутків вони представили у виді звіту та презентації.

Атестація відбулася у конструктивному форматі по обміну досвідом між здобувачами вищої освіти бакалаврського та магістерського рівня та роботодавцями, також були узгоджені питання щодо корегування освітніх програм, що дозволить у майбутньому підвищити рівень теоретичної підготовки студентів для роботи на підприємствах.

За підсумками дуального навчання студентів ТДАТУ імені Дмитра Моторного комісія у складі фахівців та науково-педагогічних працівників кафедри університету провела їх атестацію та відзначила кращих з них – Авалян Катерину, Коноплянко Діану, Терешкевич Ганну, Михайличенко Ірину, Кузьміну Марію, Нагорняк Вікторію, Давиденко. Крім того, ці студенти отримали пропозицію від керівництва підприємства щодо подальшого працевлаштування.