Зустріч зі стейкхолдерами ОПП «Облік і оподаткування»

03 березня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування відбувся чергова зустріч за участю професорсько-викладацького складу і стейкхолдерів: роботодавців, практикуючих спеціалістів та успішних випускників спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На зустріч завітали:
– стейкхолдери-працедавці: директор ПП Аудиторська фірма «НЕП-ПЛЮС» Васильєва Світлана Олексіївна та провідний фахівець з впровадження програмних засобів ТОВ «Союз-НТ», адміністратор реєстрації ТОВ “Центр сертифікації ключів «Україна» Смирнова Ганна Володимирівна;
– випускник ОПП «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: судовий експерт відділу судової експертизи Запорізького НДЕКЦ МВС (м. Мелітополь), з правом проведення економічної експертизи за експертною спеціальністю 11.1 «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності» Білай Дар’я Сергіївна.

До порядку денному було включено наступні протокольні питання:
1. Підписання двосторонніх договорів про співпрацю у науково-практичній та навчально-методичній сферах.
2. Обговорення ОПП «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів на 2020-2021 навчальний рік.
3. Узгодження та затвердження майбутніх планів співпраці та викладання стейкхолдерами студентам 4 курсу та 1 курсу магістратури спеціальності «Облік і оподаткування» в межах дисциплін: аудит, організація обліку, звітність підприємств, податкова звітність, інформаційні системи та технології в обліку, організація податкових перевірок, податкове адміністрування та контроль.

Окрім цього, під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників спеціальності «Облік і оподаткування». Учасники «круглого столу» обмінялися думками щодо змісту ОПП «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці бухгалтерів, аудиторів, експертів судової експертизи та аналітиків.
Представники-стейкхолдери висловили підтримку напрямку розвитку кафедри обліку та оподаткування й задекларували готовність до подальшої особистої участі у підготовці майбутніх фахівців.