Участь викладачів кафедри ПТБ в міжнародній конференції

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – кандидати економічних наук, доценти Андрєєва Лариса Олександрівна, Болтянська Лариса Олексіївна, Завадських Ганна Миколаївна, Лисак Оксана Іванівна, Тебенко Віта Миколаївна, Терещенко Максим Анатолійович – взяли участь у  Міжнародній науковій конференції на тему «Цифровізація економіки: процеси, стратегії, технології», яка відбулася  24 січня 2020 року на базі кафедри підприємництва та інновацій у Державному університеті імені Яна Кохановського у місті Кельце (Республіка Польща).

З матеріалами конференції можна ознайомиться за посиланням International Scientific Conference Economy Digitalization: Processes, Strategies, Technologies: Conference Proceedings, January 24th, 2020. Kielce, Poland: Baltija Publishing. 148 pages.