Магістрів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» стало більше!

Останній місяць зими – лютий 2020 року видався водночас відповідальним, хвилюючим та трохи сумним. Протягом цього періоду відбувалася державна атестація здобувачів магістерського і бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у формі комплексного державного кваліфікаційного іспиту та захисту дипломної роботи. За  результатами державної атестації 53 випускника очної і  заочної форми навчання отримали диплом магістра.

Хвилюючим – тому, що призначена наказом екзаменаційна комісія повинна була оцінити рівень здобутих студентами знань протягом п’яти з половиною років навчання. Здобувачі підтвердили високий рівень знань з бізнес-фінансів та податкової справи, банківської та страхової справи, державних та місцевих фінансів. Це не тільки оцінка знань та вмінь наших студентів, це і показник роботи всього колективу  випускаючої кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування». Пишаємось тим, що всі здобувачі вищої освіти успішно пройшли державну атестацію і незабаром отримають свої дипломи.

Трохи сумним – тому, що цілих п’ять з половиною незабутніх років ми були разом: навчалися, приймали учать у різноманітних культурно-просвітницьких, науково-практичних заходах, конференціях, круглих столах, форумах… А вже завтра наших випускників чекає інше життя, життя професійного становлення та зростання…

Особливо цінним є те, що біля 80 % випускників вже працевлаштовані за фахом. Так, наприклад, Бандура Ганна працює провідним економістом АТ Райффайзен Банк «Аваль», Бойко Наталія і Копча Вікторія  – менеджери з кредитування у ТОВ «Центр з фінансових рішень», Орлова Вікторія – головний економіст у ПАТ «Індустріал банк», Нємцева Ольга – касир АТ КБ «Приватбанк». Серед випускників також є приватні підприємці, інспектори, адміністратори. Частина  студентів  навчалися за дуальною формою, вони вже мають значний досвід роботи за фахом  і продовжують працювати у відповідних фінансових установах міста Мелітополь та за його межами.

Колектив кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» вдячний своїм студентам, за те, що вони обрали саме цю спеціальність. Кафедра буде продовжувати  співпрацю і взаємодію зі своїми випускниками, кожному гарантує підтримку.  Впевнені, що отримана освіта стане міцною основою їхнього добробуту.