ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА» ЗІ СПІВРОБІТНИКАМИ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ З ПИТАНЬ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

12 вересня 2019 року наукова бібліотека ТДАТУ ім. Дмитра Моторного провела лекцію-бесіду зі студентами 2-го та 3-го курсів спеціальності «Економіка» на тему: «Академічна доброчесність – запорука якості освіти».

Здобувачі вищої освіти ознайомились зі законодавчою базою України та Положеннями університету, що регулюють питання академічної доброчесності. Студенти дізналися, що вкладається у поняття «академічна доброчесність»; як уникнути у навчанні та наукових дослідженнях плагіату, списування та хабарництва.

Важливим є той факт, що на міжнародному рівні плагіат суворо карається!

Студентам було презентовано загальні вимоги до наукового тексту та варіанти оформлення посилань на літературні джерела.

Захід пройшов дуже цікаво! По деяких аспектах виникали жваві дискусії.

Дякуємо співробітникам наукової бібліотеки за цікаву та змістовну зустріч!

Міщенко Микита,

староста академічної групи 11-сЕМ