РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

13 вересня 2019 року у Таврійському державному університеті ім. Дмитра Моторного відбулося розширене засідання кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, на якому були присутні увесь науково-педагогічний персонал кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальності 051 «Економіка».

Засідання було посвячено презентації ОПП «Економіка», навчального плану ОПП «Економіка», перспектив розвитку спеціальності та особливостей організації освітнього процесу для студентів спеціальності 051«Економіка».

Гарант освітньої програми  ОПП «Економіка»  к.е.н., доц. Наталія Вікторівна Почерніна виступила з презентацією освітньої  програми та структурно-логічної схеми викладання дисциплін.

Наталія Вікторівна розповіла про зміст навчальної програми, основні фахові компетенції майбутнього бакалавра з економіки та результати навчання.

У  своєму виступі гарант зробила акцент на логічній послідовності викладання дисциплін за принципом від загального до конкретного, що дозволяє готувати фахівців найвищого рівня.

Почерніна Н.В. у своєму виступі розкрила компоненти освітньої програми, їх поділ на нормативну та варіативну частини; розповіла на наявність в кожній компоненті дисциплін циклу загальної підготовки та циклу професійної та практичної підготовки.

Присутнім було повідомлено про форми атестації здобувачів  вищої освіти, вимоги до наявності системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

В обговоренні програми та способів її реалізації взяли участь старости усіх груп спеціальності, а також представники студентського активу.

Гаранту було задано велику кількість питань, жодне з яких не залишилось без повної та обґрунтованої відповіді.

Студентам спеціальності 051 «Економіка» було запропоновано обговорити зміст ОПП «Економіка» та навчальний план, визначитись із переліком вибіркових дисциплін з метою формування індивідуальної освітньої траєкторії.

У продовженні заходу з інформацією щодо перспектив розвитку спеціальності виступив  в.о. завідувача кафедри д.е.н., доцент Сергій Володимирович Кальченко. У своєму виступі він розповів присутнім, що освітня програма підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Економіка» постійно модернізується відповідно до зауважень та пропозицій стейкхолдерів: виробничників, академічної спільноти та безпосередніх учасників програми – здобувачів вищої освіти.

З особливостями організації освітнього процесу присутніх ознайомила куратор груп 11-ЕМ_К та 11-ЕМ_П Олена Олегівна Васильченко, яка звернула увагу студентства на їх права та обов’язки, які закріплюються в офіційних документах університету та Положеннях, пов’язаних з організацією освітнього процесу. З усіма документами, наголосила куратор, можна ознайомитись на офіційному сайті університету http://www.tsatu.edu.ua/ в розділах «Університет» та «Освіта». Куратор також обгрунтувала доцільність обраних для здобувачів вищої освіти форм та методів навчання та викладання, що орієнтовані на партнерські стосунки викладача та студента, його залучення до освітнього процесу та вмотивованість.

Куратор груп 41-ЕМ та 21-сЕМ Тетяна Леонідівна Краснодєд надала здобувачам вищої освіти інформацією щодо цілей, змісту та очікуваних результатів навчання, а також порядку та критеріїв оцінювання у межах окремих освітніх компонентів.

Тетяна Булгакова,

профорг 1-го курсу, член студентської ради факультету