ЗУСТРІЧ ЗІ ЗАПРОШЕНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ ІНСТАГРАМ-МАРКЕТОЛОГОМ

ЗУСТРІЧ ЗІ ЗАПРОШЕНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ ІНСТАГРАМ- МАРКЕТОЛОГОМ КОНДРАТЕНКО ЄВГЕНОМ

СЕМІНАР: «АКТУАЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ В ТУРИСТИЧНОМУ БІЗНЕСІ»

Друга кураторська година на спеціальності 242 «Туризм» факультету економіки та бізнес ТДАТУ мала цікаве та практично корисне значення.

12 вересня 2019 року для студентів другого курсу, куратором Демко В.С., була організована зустріч з спеціалістом інстаграм-маркетологом Кондратенко Євгеном

Зустріч з роботодавцем, з людиною, яка має великий досвід роботи в інтернет рекламі та знає актуальність соціальних мереж втуристичному бізнесі, викликала у студентів, майбутніх фахівців сфери послуг, дуже велику зацікавленість. Адже не кожен день випадає можливість поспілкуватися з такою людиною віч на віч в форматі «питання-відповідь».

Кондратенко Євген є випускником університету та співпрацює з кафедрою бізнес-консалтингу та міжнародного туризму нещодавно. Але його знання та досвід допомогли йому співпрацювати з великими компаніями та туристичними об’єктами по темі промоції, реклами, таргейтингу та просування компанії в Інтернет мережах.

В контексті зустрічі було обговорено основні сучасні моменти роботи Інтернет мереж, наведено та ознайомлено з новинками поширених платформ для роботи з популяризацією тур об’єктів, пригадано з чого починався і як планувався цей бізнес. Водночас сфокусовано значну увагу на основні пріоритетні напрямки розвитку туризму в мережі Інтернет та соціальних мережах, як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку.