7 листопада 2019 року відбулася зустріч учасників наукового гуртку “Практичні аспекти державного управління в сучасних умовах” із завідувачем Мелітопольського лабораторного центру МОЗ України Романом Васильовичем Скляровим. Роман Васильович розповів про діяльність керованої ним державної установи, особливості управління державним підприємством, зокрема,  взаємодію з органами місцевої влади, наводив цікаві приклади та відповідав на питання аудиторії. В результаті студенти отримали нові практичні знання в галузі державного управління. Керівник наукового гуртку доцент Застрожнікова І.В. та студенти дякують Роману Васильовичу за цікаву лекцію!