Участь у науково-методичному семінарі

01 листопада 2019 року на базі кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ імені Дмитра Моторного був проведений науково-методичний семінар на тему “МЕТОДИ ТА ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩІЙ ШКОЛІ“. У роботі семінару від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяла участь кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна.

Зі змістовною доповіддю та корисною презентацією перед викладачами університету виступила доктор педагогічних наук, професор Наталя Леонідівна Сосницька.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності дякує Наталю Леонідівну за  цінну методичну допомогу і бажає всім успіху в опануванні основ педагогічної майстерності

МЕТОДИ ТА ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩІЙ ШКОЛІ (презентація)