ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРЕДСТАВНИКОМ ПП АУДИТОРСЬКА ФІРМА «НЕП-ПЛЮС»

02 червня 2021 року відбулася зустріч студентів 1-3 курсів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки (спеціальності) «Облік і аудит» із представником ПП Аудиторська фірма «НЕП-ПЛЮС» Васильєвою Світланою Олексіївною, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.
Світлана Олексіївна провела розмову зі студентами і акцентувала увагу на можливість стажування студентів. На зустрічі було представлено широкі можливості професіоналів у сфері бухгалтерського обліку, їх основні компетентності, переваги та обговорено актуальні питання практичних ситуацій, що виникають при роботі із найманими працівниками, оподаткуванні, аудиті тощо. Студенти брали активну участь у розгляді даних питань та були обговорені шляхи подальшої взаємовигідної співпраці кафедри і ПП Аудиторська фірма «НЕП-ПЛЮС».