Ресурси наукової бібліотеки університету на допомогу студентам спеціальності 242 «Туризм» в період навчальних практик

Наукова бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного налічує велику кількість наукової літератури, яка допомагає здобувачам освіти навчатись, набувати практичні навички, вчитись аналізувати події та прогнозувати наслідки.

В період навчальних практики студенти спеціальності 2424 «Туризм» мали можливість ознайомитись з новими надходженнями навчальних посібників та підручників зі спеціальності, ознайомитись з періодичними науковими фаховими видання України, де представлено моніторинг подій туристичної сфери, аналітика та прогнози.

Ресурси читального залу були платформою для проведення екскурсійних заходів, які проводили студенти 2 курсу та тренувались і напрацьовували навички ведення екскурсій.

Д.е.н., доцент кафедри БКМТ Колокольчикова І.В.