Здобувачі вищої освіти продовжують знайомиться с підприємствами та підприємцями міста

Сьогодні, 03 червня 2021 року, здобувачі вищої освіти спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в межах програми навчальної практики продовжили знайомство з підприємствами та підприємцями Мелітополя. З пізнавальною екскурсією вони відвідали ТОВ “Біол” – провідного українського виробника литого посуду з алюмінію, чавуну. Ця компанія широко відома на ринках України, в країнах Європи.

Знайомство ребят з особливостями роботи підприємства показало, що проведення дослідницьких робіт та аналіз ринку, постійне впровадження інновацій та оновлення асортименту – основа формування позитивного іміджу ТМ “Біол” та запорука ефективності комерційної діяльності.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлює щиру подяку керівництву та співробітникам компанії за цікаву та пізнавальну екскурсію та бажає успіхів у всіх починаннях!

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент