Зустріч студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з представниками громадської організації «People.ua»

14 червня студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та бізнесу ТДАТУ відвідали Молодіжний центр «People.ua», де теплій, неформальній обстановці відбулась зустріч з Тетяною Несват – заступником управління молоді та спорту міста Мелітополь та представником молодіжної організації «People.ua» Віктором Майоровим. Під час зустрічі студенти дізналися про заснування громадської організації, мету організації, основні завдання, про участь в проєктах, ніколи не втрачати віру в правильність вибору і робити спроби знову і знову. Дякуємо Тетяні Несват та Віктору Майорову за теплий прийом, за інформацію, можливість бути причетними до майбутніх проектів.

Викладач кафедри публічного
управління, адміністрування та права