Майбутні підприємці на екскурсії в «Master Jack»

Cьогодні, 14 червня 2021 року, першокурсники ТДАТУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в рамках навчальної практики «Вступ до фаху» відвідали магазин-майстерню «Master Jack». Власник сервісного центру «Master Jack» Євген Буслаєв розповів про шлях від міні-майстерні з ремонту техніки та електроніки площею 10 кв.м., де працювали 2 майстри, до сервісного центру з ремонту електроніки площею 200 кв.м., персонал якої налічує близько 30 осіб.

Сьогодні «Master Jack» – успішний соціально-відповідальний  бізнес. Зі студентами Євген поділився  досвідом і «правилами успіху», розповів про вплив пандемії COVID-19  і карантину  на діяльність сервісного центру.    Крім ремонту електроніки  в  «Master Jack» працює  гурток  «Smart School», метою якого є популяризація науки (фізики, хімії, астрономії, основ програмування і анімації) серед дітей і підлітків.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності дякує Євгену Буслаєву за співпрацю та бажає успіхів  і розвитку у веденні власної справи!

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент