ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ЕКОНОМІКА» ТА «ТУРИЗМ» ЗІ СТУДЕНТСЬКИМ ОМБУДСМЕНОМ

В ТДАТУ імені Дмитра Моторного розроблено та вже функціонує цілий ряд інструментів та механізмів, які дозволяють студентам приймати участь у формуванні умов навчання та відпочинку тобто бути активними учасниками освітнього процесу.

Для того щоб студенти були більш обізнані щодо своїх прав та можливостей для студентів спеціальностей «Економіка» та «Туризм» була організована зустріч зі Студентським омбудсменом.

Студентський омбудсмен – це відповідальна особа, до обов’язків якої входить контроль, представлення та захисту прав, основних свобод та інтересів студентів ТДАТУ. Обов’язки Студентського омбудсмена на даний час виконує студент 2 курсу факультету ІКТ Семенов Микита.

Микита розповів про свої функції та яким чином він може сприяти реалізації прав та інтересів студентів. Усі бажаючі мали можливість задати питання.

Сучасна молодь бажає власноруч будувати своє майбутнє і майбутнє країни. Університет створює усі можливості для того щоб студенти могли проявити свою активну громадську позицію, навчитися відстоювати свою думку та ініціювати бажані зміни.

Васильченко О.О.,

заступник декана ФЕБ з ОВР