Захист дипломних робіт магістрів з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

26 лютого 2020 року в рамках державної атестації відбувся захист дипломних робіт здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” зі спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (денна форма навчання). Головою державної екзаменаційної комісії наказом по університету була призначена доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського державного аграрно-економічного університету Демчук Наталія Іванівна.

Колектив кафедри вітає майбутніх підприємців з успішним підтвердженням відповідності здобутих компетенцій державному стандарту та бажає їм всіляких успіхів!