Аспірантський дискурс для успішного отримання грантів на кафедрі «Маркетинг»

У рамках наукової програми відбулася зустріч аспірантів кафедри маркетингу з д.е.н., професором Дніпровського державного аграрно-економічного університету Романом Безусом.

Тематикою обговорення були питання щодо перспектив та можливості отримання грантів молодими вченими для проведення досліджень в університетах за кордоном, умови участі в міжнародних науково-практичних конференціях та конкурсах, правильне оформлення і подання заявок учасників,а також необхідний пакет документів.

Одними з найбільш відомих є програма освітніх грантів Фулбрайта зі стажуванням та проведенням досліджень у США, а також німецька програма DAAD, яка включає літні курси у Німеччині для іноземних студентів та випускників, стипендії для підвищення кваліфікації і навчання, двосторонній обмін науковцями та групові туристичні поїздки.

Для того, щоб мати пріоритет у відборі, учасникам необхідно провести анкетування та глибинне опитування за темою свого дослідження, отримати й проаналізувати дані фокус-групи, описати належним чином так званий аватар беніфіціанта проекту.

Також, на зустрічі разом із проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності Володимиром Надикто, обговорювалися пріоритетні напрямки досліджень для Мелітопольського регіону та України загалом.