Кураторська година з участю наукової бібліотеки 17.02.2020 на тему «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».

17 лютого фахівці наукової бібліотеки, у рамках проєкту «Навчись вчитися», для студентів-туристів провели інформаційний захід «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».

Студентів 11 ТР ознайомили з законодавчою базою України та офіційними документами ТДАТУ імені Дмитра Моторного, щодо питань академічної доброчесності.

В сучасному світі є актуальним отримання чесних знань та конкурентоздатний диплом на ринку праці.

Працівники бібліотеки презентували вимоги, щодо оформлення посилань та цитувань в наукових роботах за різними міжнародними стилями.

Наукова бібліотека запросила студентів до плідної співпраці. Відбулась вільна та цікава бесіда студентів, викладачів та працівників бібліотеки.