Перемога учнів – вихованців відділення економіки на обласному етапі Конкурсу наукових робіт Малої академії наук

23 лютого 2020 р. у м. Запоріжжя відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Щороку цей захід дає можливість найкращим учням шкіл області – майбутнім науковцям представити на розгляд поважного журі результати своїх досліджень, прийняти участь в дискусіях щодо актуальних проблем різних галузей науки.

Підсумкова оцінка складається з результатів заочного оцінювання поданої наукової роботи, контрольної роботи з профільного предмету та балів за доповідь, презентацію та захист роботи.

Мелітопольські учні показали видатні результати та стали переможцями обласного етапу конкурсу у науковому відділенні економіки:

– Павленко Євген, учень 9 класу Мелітопольської ЗОШ №8, зайняв І місце в секції “Фінанси, грошовий обіг і кредит” з науковою роботою “Результати впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” (науковий керівник – к.е.н, доцент кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” Косторной Сергій Володимирович);

– Прокопеня Поліна, учениця 10 класу НВК №16 Мелітопольської міської ради, зайняла ІІІ місце в секції “Мікроекономіка та макроекономіка” з науковою роботою “Особливості міжнародної торгівлі товарами у сучасних умовах” (наукові керівники – викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму: к.е.н, доцент Попова Тетяна Вікторівна та к.е.н., старший викладач Захарченко Олена Григорівна).

Вітаємо учнів та їх наукових керівників, бажаємо їм нових наукових досягнень, а Павленку Євгену – успіхів на ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться в м. Київ!