Майбутні підприємці на зустрічі з керівником фінансового управління міської ради

Сьогодні, 03 червня 2021 року, здобувачі вищої освіти спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” відвідали фінансове управління Мелітопольської міської ради Запорізької області. Керівник управління Чабан Яна Володимирівна провела з майбутніми підприємцями цікаву бесіду,  розповіла про здійснення загальної організації та управління виконанням бюджету міста, координацію діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету,  розробку нормативно-правових документів міської ради та їх виконавчих органів.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлює подяку Яні Володимирівні за цікаву та корисну бесіду та бажає успіхів та процвітання!

Автор: Галина ГРИЦІЄНКО, доцент