Засідання наукового гуртка “Практичні аспекти державного управління”

21 жовтня відбулося чергове засідання наукового гуртка “Практичні аспекти державного управління” за допомогою сервісу Zoom. Керівник гуртку доцент кафедри ПУАП Ірина Застрожнікова запросила на зустріч кандидата юридичних наук, адвоката, керуючого партнера ЮК Winner, постійного гостя українських телеканалів та радіостанцій Ігоря Ясько. Ігор Віталійович поділився зі студентами власним досвідом практичної роботи в державній службі, зокрема на посадах Начальника управління боротьби з відмиванням доходів “Державної фіскальної служби України” та Начальника управління економічної безпеки компанії “Укрспирт”. До того ж, гість зробив порівняння управлінської праці у публічному та приватному секторах, дав студентам поради щодо майбутньої професійної діяльності та відповідав на їх питання. Щиро дякуємо Ігорю Віталійовичу за цікаву промову, практичні поради та жвавий діалог!