Зустріч студентів кафедри ПУАП із студентським омбудсменом

В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного розроблено ряд інструментів та механізмів, що дозволяють студентам реалізовувати прицип студоцентризму при навчанні, тобто брати участь у формуванні умов навчання та відпочинку.
Студентський омбудсмен – це відповідальна особа, обов’язками якої є представлення та захист прав, основних свобод та інтересів здобувачів вищої освіти.
Студент 31КН групи Семенов Микита, що є студентським омбудсменом, провів зустріч із студентами спеціальності Публічне управління та адміністрування.
На зустрічі Семенов Микита розповів про діяльність омбудсмена в університеті, провів роз’яснювальну бесіду зі студентами щодо забезпечення їх прав в університеті, доповів про шляхи повідомлення про корупцію та випадки порушення прав та свобод.