Кураторська година на кафедрі “Облік і оподаткування”

Знову про важливе на спеціальності 071 «Облік і оподаткування»: академічна доброчесність, дотримання карантинних вимог, місцеві вибори.

21 жовтня 2020 року на кураторській годині було проведено роз’яснювальну роботу серед студентів спеціальності обліку і оподаткування.

Головними питаннями були дотримання академічної доброчесності для студентів першого року вступу. Додатковими для 1 курсу та іншими питаннями для інших курсів курсів стала наведена інформації про цьогорічні правила прийняття участі у виборі до місцевого управління та рад.

Окрім цього, вкотре було доведені до відома студентів основні правила безпеки та необхідність дотримання умов карантину.