Захист магістрів менеджерів заочної форми навчання

11 лютого 2022 року на кафедрі менеджменту відбулась визначна подія, а саме захист дипломних робіт магістрів заочної форми навчання спеціальності 073 “Менеджмент”. Колектив кафедри менеджменту ТДАТУ вітає новітніх магістрів менеджменту з великим та важливим досягненням у житті – із закінченням рідної Альма-матер – Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного! Викладачі спеціальності 073, фахівці у галузі менеджменту, бажають своїм відтепер колегам не зупинятися на досягнутому, успіхів, престижної роботи, яка приноситиме не лише дохід, а й задоволення від процесу. Щастя, любові, прихильної удачі, світлого майбутнього та самодостатності! І пам’ятайте, рідні стіни завжди чекають на Вас.
З повагою, НПП спеціальності 073 “Менеджмент”.