Онлайн-тренінг “Зміни в оподаткуванні аграрного бізнесу з 01 січня 2022 року”

4 лютого 2022 року пройшов онлайн-тренінг “Зміни в оподаткуванні аграрного бізнесу з 01 січня 2022 року. Прогнозуємо необхідні податкові платежі на поточний рік”.

Володимир Цап, кандидат економічних  наук, доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування, радник з питань оподаткування та ведення бухгалтерського обліку ГС «Аграрний союз», директор фінансовий ПП «Аскон», судовий експерт з правом проведення економічних експертиз розповів про зміни в оподаткуванні сільськогосподарських товаровиробників, які вступили в дію з 01 січня 2022 року, зокрема, щодо мінімального податкового зобов’язання.

Учасниками тренінгу були 88 осіб з 17 регіонів України. Найбільша увага була приділена прогнозуванню податкових платежів, визначенню нормативної грошової оцінки земель, використанню електронного кабінету платника, діяльності фермерських господарств

Тренінг відбувувся у відповідності до реалізації проєкту «Створення центрів агрокомпетенцій/агрохабів з надання комплексних послуг для агровиробників плодово-овочевої та ягідної продукції».

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, яка виконується компанією Chemonics.