Державна атестація майбутніх підприємців

Сьогодні, 11 лютого 2022 року, відбулася державна атестація здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, які навчалися за заочною формою.

Державна атестація відбувалась у формі захисту кваліфікаційної роботи і передбачала встановлення відповідності засвоєних здобувачами ступеня вищої освіти  “Магістр” рівня та обсягу знань, умінь, інших компетенцій вимогам державного стандарту.

Державна атестація здійснювалася екзаменаційною комісією, до складу якої увійшли науково-педагогічні співробітники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Головою екзаменаційної комісії призначена доктор економічних наук, професор Вікторія Миколаївна Коломієць.

До захисту кваліфікаційних робіт  допущені здобувачі вищої освіти, які виконали всі вимоги навчального плану та освітньої програми за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Допуском здобувачів вищої освіти до захисту є наказ ректора університету за поданням директора ННІ загальноуніверситетської підготовки.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент

.