ВВЕДЕННЯ ДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ТУРИЗМУ

3 вересня 2018 року студенти спеціальності «Туризм» познайомилися з особливостями діяльності туристичного бізнесу.

Для проведення особливого заходу щодо введення першокурсників до спеціальності, кафедрою економіки було організовано і запрошено директора туристичного агентства “КАРАВАН-travel” м. Мелітополь Кас’яненко Світлану Володимирівну.

Світлана детально розповіла про всі тонкощі ведення туристичного бізнесу, його організацію, управління, добір персоналу та роботу тур-менеджерів, роботу з клієнтами, ведення та використання SRM системи.

Директор ділилася своїм практичним досвідом і реальними прикладами роботи:

• як зацікавити і утримати клієнта,
  • як вирішувати поточні проблеми,
  • як знаходити і пропонувати цікаві тури.

Дуже важливо і корисно чути з вуст засновника агентства подробиці і реалії сучасної діяльності організації туристичного бізнесу, так як тільки директор, який живе і дихає своєю справою, так азартно і захоплююче може розповісти з різних сторін реальну , щоденну ситуацію, поточне життя робочого процесу тур агентства.

Між Світланою та студентами відбувся цікавій двосторонній діалог, де майбутні фахівці ставили питання та ділились враженнями від розповіді, а кваліфікований спеціаліст відповідала на питання та раділа позитивними відгуками в свою адресу.

Викладачі та студенти спеціальності «Туризм» ТДАТУ дякують Світлані за дивовижний, емоційний виступ, змістовну та цікаву інформацію!

Ми дуже раді нашій співпраці та сподіваємось на майбутні спільні проекти!