ЕКСКУРСІЯ НА ТОВ «Мелітопольський хлібокомбінат»

4 вересня 2018 року група 11 спеціальності «Економіка» разом зі студентами 1-го курсу спеціальності «Маркетинг» відвідала хлібокомбінат у нашому рідному місті Мелітополі.

Робота на хлібокомбінаті досить важка та потребує витримки, як ми це побачили на власні очі. Тільки-но ми зайшли до цеху, нас відразу перевдягнули у халати та почали розповідати і водночас показувати, як тісто попадає до печі, а потім до спеціальних камер, що призначені для охолодження хліба, щоб він не затвердів.

Але самі яскраві враження були у всіх, коли після спостереження за усім технологічним процесом виготовлення нам дали скуштувати рум’яний та яскравий хліб, який щойно вийшов із печі!

Дякуємо кафедрі маркетингу за організацію екскурсії, що залишила в нас дуже яскраві враження!

студенти групи 11-ЕМ