Колектив кафедри обліку і оподаткування вітає першокурсників зі вступом до лав студентства ТДАТУ!

2 вересня 2018 року відбулася святкова лінійка, присвячена Дню знань та посвяті наших вступників у студенти. Після привітань відбулася зустріч першокурсників економічних спеціальностей з деканом факультету, потім було офіційне фотографування.
Студенти першого курсу та першого курсу на базі молодшого спеціаліста спеціальності «Облік і оподаткування» познайомилися зі своєю кафедрою. 11 ОО (куратор – к.е.н., доцент Безверхня Ю.В.) та 11 СОО (куратор – к.е.н., доцент Ілляшенко К.В.) групи урочисто привітала завідуюча кафедрою обліку і оподаткування к.е.н., доцент Голуб Н.О. Також слова привітання прозвучали від провідних викладачів кафедри.
Успіхів вам у навчанні, наші шановні студенти!