Кураторська година про академічну доброчесність на кафедрі ПТБ

Проведенню кураторських годин, в першу чергу для здобувачів вищої освіти молодших курсів, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності приділяється особлива увага.

Важливою темою для обговорення на кураторських годинах була і залишається проблема академічної доброчесності. Для здобувачів вищої освіти важливо уяснити, що вона передбачає:

• самостійне виконання навчальних завдань, завдань поточного та підсумкового контролю результатів навчання;
  • посилання на джерела інформації;
  • дотримання норм законодавства про авторське право;
  • надання достовірної інформації про результати власної навчальної та наукової діяльності.

Крім цього, є багато питань, які також роз’яснюються майбутнім підприємцям на кураторських годинах:

• особливості навчального процесу за “змішаним” форматом;
  • проведення навчальної  практики всередині семестру;
  • заходи запобігання поширення інфекції;
  • використання навчальних та навчально-методичних матеріалів нового освітнього порталу тощо.

На фото: здобувачі вищої освіти (група 11 ПТ) на кураторській годині, куратор – к.е.н., доцент Максим Терещенко.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент